购买 DPAD50-TO-72-4L-ROHS | DPAD50-TO-72-4L-ROHS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DPAD50-TO-72-4L-ROHS
DPAD50-TO-72-4L-ROHS
DPAD50-TO-72-4L-ROHS
仅供参考
制造商 Linear Integrated Systems, Inc.
描述 DIODE ARRAY GP 45V 50MA TO72-4
数据表
封装 -
ECAD
库存 30 piece(s)
送货服务
DPAD50-TO-72-4L-ROHS参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列DPAD
二极管配置2 Independent
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)50mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 1 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr50 pA @ 20 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-206AF, TO-72-4 Metal Can
供应商设备包TO-72-4
DPAD50-TO-72-4L-ROHS Packaging
Insepction
DPAD50-TO-72-4L-ROHS FAQ
  • 1. How to order DPAD50-TO-72-4L-ROHS on Heisener?
  • 3. Are the DPAD50-TO-72-4L-ROHS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DPAD50-TO-72-4L-ROHS?
DPAD50-TO-72-4L-ROHS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。